Turniej piłki nożnej


          W maju nasze Stowarzyszenie współorganizowało Turniej Piłki Nożnej chłopców na osiedlu Widok. Młodzi piłkarze walczyli o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu.

Obrazek nie może zostać załadowany

Rozgrywki były jednym elementów pilotażowego projektu "Bezpieczne dzielnice" realizowanego przez "Sieć Bezpieczeństwa" i Komendę Miejską Policji w Kaliszu przy współpracy rad osiedli, szkół i innych podmiotów życia społecznego. Jednym z kluczowych elementów tego programu jest tworzenie dobrych, partnerskich relacji dzielnicowego z lokalną społecznością. Nie dziwi więc fakt, że jedną z osób najbardziej zaangażowanych w organizację turnieju był właśnie dzielnicowy Osiedla Widok sierż. szt. Marcin Raczkowski wspierany przez swoich kolegów oraz przedstawicieli rady osiedla Widok i wolontariuszy. Zawody sportowe stały się jedną z płaszczyzn integracji dzielnicowego z młodzieżą, a także praktyczną wskazówką jak można ciekawie spędzać wolny czas, nie wchodząc w konflikt z prawem.

W rozegranym turnieju, zmierzyły się cztery drużyny z Gimnazjum nr 4 w Kaliszu, Gimnazjum nr 9 w Kaliszu, Niepublicznego Gimnazjum Edukator w Kaliszu oraz Gimnazjum w Piotrowie. Turniej rozgrywano systemem "każdy z każdym". W imprezie zwyciężyła drużyna Gimnazjum w Piotrowie, która tym samym zdobyła puchar ufundowany przez Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu. Puchar Stowarzyszenia "Sieć Bezpieczeństwa" za zajęcie drugiego miejsca trafił w ręce młodzieży z Gimnazjum nr 4. trzecie miejsce i puchar Rady Osiedla Widok zdobyło Gimnazjum nr 9. Czwarte miejsce zajęła reprezentacja Edukatora.

Nagrody ufundowała zawsze niezawodna firma ENERGA.Sieć w osiedlach:

Osiedle Dobrzec
informacje o osiedlu www.dobrzec.siecbezpieczenstwa.pl
Osiedle Rypinek
informacje o osiedlu www.rypinek.siecbezpieczenstwa.pl

0000321832KRS:
301027090 REGON:
6182095741 NIP:

Rachunek Bankowy(NRB):
05234000091000246000000033